Hlavní menu:
Americká hypotéka
Důležité: Povšimněte si data publikování článku. Údaje v něm uvedené již nemusí být platné.

Půjčka pro začínající podnikatele

10.11.2014

Uvažujete o rozjezdu vlastního podnikání, ale chybí Vám dostatečný počáteční kapitál? Přemýšlíte, čím zajistíte zázemí firmy, zaměstnance a nezbytné vybavení?

Rozjeďte Vaše podnikání s půjčkou pro začínající podnikatele online a ušetřete na výdajích.

Půjčka pro začínající podnikatele

Opatřete si jednoduše finance na své podnikání pomocí půjčky pro začínající podnikatele. Administrativa je lehce zvládnutelná a bankovní či nebankovní instituce nepožadují příliš podrobné podnikatelské plány. Co je zapotřebí ke sjednání? Připravte si výpis z obchodního nebo živnostenského rejstříku, doklad totožnosti, podnikatelský plán a daňové přiznání za předchozí období potvrzené finančním úřadem.Bankovní či nebankovní půjčka?

Začínající podnikatelé se s žádostí o půjčku mohou obrátit buď na banku, či nebankovní společnost. Banky Vám většinou po posouzení Vašeho podnikatelského záměru a Vaší bonity poskytnou podnikatelský úvěr. Nebankovní společnosti mají podmínky benevolentnější, zpravidla nenahlíží do registru dlužníků, což je ovšem vykoupeno vyšší úrokovou sazbou.

Jaké úvěry si mohou začínající podnikatelé sjednat?

Podnikatelé mohou požádat o investiční úvěr pro pořízení majetku nebo k investici do majetku. Výhodný je také provozní úvěr na mzdy zaměstnanců, nájem či energie. Pro překlenutí určitého období banky nabízejí kontokorent k běžnému účtu. Investovat do nemovitého majetku mohou pomocí hypotečního úvěru nebo využít neúčelovou půjčku k investici do čehokoliv.

Druhy podnikatelských půjček

Podnikatelské půjčky jsou buď se zajištěním, nebo bez zajištění. Půjčka bez zajištění nevyžaduje žádnou z forem ručení až do výše několik set tisíc korun s dobou splatnosti na několik let. Takové půjčky lze i předčasně splatit či zaplatit mimořádnou splátku při nadbytku finančních prostředků. Pokud jako podnikatel zvolíte půjčku se zajištěním, banka či nebankovní společnost po Vás bude vyžadovat ručení, a to zpravidla nemovitostí. V takovém případě Vám bude poskytnuta částka v řádech několika milionů korun.

Další témata:Jak vydělávat na InstagramuJak najít nejvýhodnější termínovaný vkladDružstevní záložnyJak si půjčovat zodpovědněČSOB Půjčka nejen na lepší bydleníJak můžeme ušetřit za voduPůjčky bez nahlížení do registruPůjčky začínajícím podnikatelůmPůjčky 30000 ihned do 5 minut na účtěRychlá půjčka před výplatou - infoStudentská půjčka od České spořitelnyPůjčky na MD - půjčky na mateřské


Náš tip: Informace o státní studentské půjčce a možnostech získání půjčky pro studenty od banky lze najít také na těchto stránkách. Půjčka pro studenty je zkrátka oblíbeným produktem, který nabízí banky i nebankovní společnosti. Jednou z nejjednodušších a nejrychlejších půjček je půjčka na OP ihned a hotově.Všechna práva vyhrazena © 2014. Studentská-půjčka-rychle.cz Před využitím informací získaných na našich stránkách doporučujeme údaje konzultovat s právními specialisty. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za právní důsledky využití informací zde uvedených. Provozovatel taktéž není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů.