Hlavní menu:
Americká hypotéka
Důležité: Povšimněte si data publikování článku. Údaje v něm uvedené již nemusí být platné.

ČSOB Půjčka (nejen) na lepší bydlení

18.10.2014

Jen málokdo si pořízení nebo úpravu bydlení může dovolit investovat z vlastní kapsy. Většina lidí je v tomto ohledu nucena spolehnout se na finanční pomoc od někoho jiného – nejčastěji banky v podobě úvěru. Čekat na zázrak je sice řešení, ale takové, u kterého byste se výsledku nemuseli dočkat.

Jestliže hledáte nejlepší cestu, jak si konečně pořídit nebo zrenovovat vlastní bydlení, nabízí se jako jedna z nejlepších řešení ČSOB Půjčka na lepší bydlení, se kterou můžete získat až 600 000 Kč i bez zástavy nemovitosti nebo ručitele.Půjčka nejen na bydlení

ČSOB Půjčka na lepší bydlení je účelová, ovšem i přesto vám dává možnost využít část peněz na cokoli dle vlastního uvážení. 80% částky musíte dle smlouvy použít na věci spojené s bydlením, zbylých 20% ale můžete využít tak, jak uznáte za vhodné – nejvíce však takto můžete investovat 60 000 Kč. Půjčka je určena pro rekonstrukci, renovaci i modernizaci bydlení nebo jeho koupi.

ČSOB Půjčka na lepší bydlení má velice snadné vyřízení

Co se žádosti o tuto půjčku týče, vybírat můžete hned z několika variant. Jednou z nich je vyřízení žádosti prostřednictvím internetového bankovnictví, smartbankingu, ale i po telefonu nebo osobně na pobočce banky. Dobrou zprávou je, že ČSOB Půjčka na lepší bydlení je dostupná i pro ty, kteří nespadají mezi klienty banky. Pro sjednání půjčky je potřeba doložit potvrzení o příjmu a to jen v případě, kdy u banky nemáte zřízený účet.

Praktický Flexi balíček

Součástí ČSOB Půjčky na lepší bydlení může být v případě vašeho zájmu i praktický Flexi balíček, díky kterému si můžete libovolně měnit parametry úvěru. Jednou z výhod je možnost bezplatného vrácení půjčky do 30 dní, rovněž si můžete snížit nebo naopak zvýšit splátky a k dispozici je vám i možnost odložení splátky až o 3 měsíce. Určitě oceníte i fakt, že v případě, kdy se závazek rozhodnete předčasně splatit, nebudete muset platit žádné poplatky.Potřebujete spíše bezúčelový úvěr? Navštivte webové stránky Maxi-Půjčky.cz, kde si určitě vyberete tu pravou půjčku právě pro vás. Online zde.
Další témata:Jak vydělávat na InstagramuJak najít nejvýhodnější termínovaný vkladDružstevní záložnyJak si půjčovat zodpovědněČSOB Půjčka nejen na lepší bydleníJak můžeme ušetřit za voduPůjčky bez nahlížení do registruPůjčky začínajícím podnikatelůmPůjčky 30000 ihned do 5 minut na účtěRychlá půjčka před výplatou - infoStudentská půjčka od České spořitelnyPůjčky na MD - půjčky na mateřské


Náš tip: Informace o státní studentské půjčce a možnostech získání půjčky pro studenty od banky lze najít také na těchto stránkách. Půjčka pro studenty je zkrátka oblíbeným produktem, který nabízí banky i nebankovní společnosti. Jednou z nejjednodušších a nejrychlejších půjček je půjčka na OP ihned a hotově.Všechna práva vyhrazena © 2014. Studentská-půjčka-rychle.cz Před využitím informací získaných na našich stránkách doporučujeme údaje konzultovat s právními specialisty. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za právní důsledky využití informací zde uvedených. Provozovatel taktéž není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů.