Hlavní menu:
Americká hypotéka
Důležité: Povšimněte si data publikování článku. Údaje v něm uvedené již nemusí být platné.

Půjčky bez nahlížení do registru dlužníků

14.3.2015

Druhů půjček na finančním trhu je tolik, že je leckdy obtížné se v nich orientovat. Stále vyhledávanější je ale půjčka bez nahlížení do registru dlužníků - zkráceně " půjčka bez registru. Proč tomu tak je? Řada lidí se v minulosti zadlužila a včas nesplatila své závazky, popřípadě zapomněla uhradit složenky za služby operátora.

Důsledkem toho je záznam v registru dlužníků a problém se získáním bankovní půjčky.Půjčka se záznamem v registru

Půjčka bez kontroly registru dlužníků je jiná než bankovní půjčky. Zásadní rozdíl je v tom, že nebankovní společnosti nenahlíží do registru dlužníků ani Solusu a Vy tak konečně získáte tolik potřebné peníze. Směle můžete požádat jak o nižší částky do pár tisíc korun (mikropůjčky či SMS půjčky), tak o statisícové částky (americké hypotéky). U půjček v řádech desetitisíců nezastavujete nemovitost, ale dokládáte svůj příjem.

Rizika půjčky

Jak je možné, že dosáhnete se záznamem v registru i na částku přes milion? Nehledejte v tom žádnou záludnost, americkou hypotéku jistíte svou nemovitostí. Buďte ale se zástavou nemovitosti opatrní, stačí se dostat do platební neschopnosti a přijdete o střechu nad hlavou. Ani mikropůjčky nejsou bez rizika. Opožděná splátka a prodloužení doby splatnosti může půjčku značně prodražit.

Proces žádosti o půjčku

Vyřízení dostupné půjčky bez registru je rychlé a není nutné opouštět pohodlí domova. Společnost jednoduše zkontaktujte prostřednictvím online formuláře. Vaši žádost vyhodnotí buď automatizovaný systém, nebo úvěrový pracovník. Vzápětí dostanete zprávu, zda Vám byla půjčka schválena. Pokud ano, peníze jsou Vám zaslány na běžný účet a u nižších částek i složenkou.Další témata:Jak vydělávat na InstagramuJak najít nejvýhodnější termínovaný vkladDružstevní záložnyJak si půjčovat zodpovědněČSOB Půjčka nejen na lepší bydleníJak můžeme ušetřit za voduPůjčky bez nahlížení do registruPůjčky začínajícím podnikatelůmPůjčky 30000 ihned do 5 minut na účtěRychlá půjčka před výplatou - infoStudentská půjčka od České spořitelnyPůjčky na MD - půjčky na mateřské


Náš tip: Informace o státní studentské půjčce a možnostech získání půjčky pro studenty od banky lze najít také na těchto stránkách. Půjčka pro studenty je zkrátka oblíbeným produktem, který nabízí banky i nebankovní společnosti. Jednou z nejjednodušších a nejrychlejších půjček je půjčka na OP ihned a hotově.Všechna práva vyhrazena © 2014. Studentská-půjčka-rychle.cz Před využitím informací získaných na našich stránkách doporučujeme údaje konzultovat s právními specialisty. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za právní důsledky využití informací zde uvedených. Provozovatel taktéž není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů.