Hlavní menu:
Americká hypotéka
Důležité: Povšimněte si data publikování článku. Údaje v něm uvedené již nemusí být platné.

Nebankovní americká hypotéka bez dokladování příjmů

1.11.2014

Pokud si potřebujete půjčit větší množství peněz a máte k dispozici nemovitost, kterou můžete dát do zástavy, máte možnost využít velmi výhodného finančního produktu – americké hypotéky Jedná se o půjčku na cokoliv s velmi výhodnou úrokovou sazbou a dlouhou dobou splatnosti Podívejme se, kdo tento produkt nabízí a jak o něj lze požádat.

Americká hypotéka ČS, KB, VitaCredit

Americká hypotéka je v nabídce některých bank a také nebankovních společností V bankovní sféře je velmi oblíbená Americká hypotéka České spořitelny nebo Americká hypotéka Komerční banky, z nebankovních produktů jmenujme například Nebankovní dokonalou hypotéku nebo půjčku VitaCredit.Kdy bankovní a kdy nebankovní půjčku?

Kdy zvolit bankovní a kdy nebankovní americkou hypotéku? Pokud máte doložitelný a dostatečný příjem, a neměli jste v dřívější době problémy se splácením úvěrů (tedy máte „čistý registr dlužníků“), bude pro Vás výhodné požádat o tuto půjčku v Bance Bankovní půjčky jsou obecně výhodnější, co se týče úroku a míry rizik než je tomu u nebankovních půjček a v oblasti Amerických hypoték to platí také Nicméně pokud svůj příjem doložit nemůžete nebo máte záznam v registrech, bankovní Americkou hypotéku pravděpodobně nedostanete.

Výhody a nevýhody

A právě pro tento případ jsou zde nebankovních Americké hypotéky bez dokládání příjmů, u kterých se obejdete nejen bez dokládání příjmů, ale nebývá zde problémem ani zápis v registrech dlužníků Na druhé straně - nevýhodou nebankovních půjček se zástavou nemovitosti je například vyšší úroková sazba v porovnání s bankovními produkty nebo nižší částka, kterou Vám oproti zástavě Vaší nemovitosti půjčí.Další témata:Jak vydělávat na InstagramuJak najít nejvýhodnější termínovaný vkladDružstevní záložnyJak si půjčovat zodpovědněČSOB Půjčka nejen na lepší bydleníJak můžeme ušetřit za voduPůjčky bez nahlížení do registruPůjčky začínajícím podnikatelůmPůjčky 30000 ihned do 5 minut na účtěRychlá půjčka před výplatou - infoStudentská půjčka od České spořitelnyPůjčky na MD - půjčky na mateřské


Náš tip: Více o tématu studentské půjčky se můžete dozvědět například zde. Informace o státní studentské půjčce a možnostech získání půjčky pro studenty od banky lze najít také na těchto stránkách. Půjčka pro studenty je zkrátka oblíbeným produktem, který nabízí banky i nebankovní společnosti. Jednou z nejjednodušších a nejrychlejších půjček je půjčka na OP ihned a hotově.Všechna práva vyhrazena © 2014. Studentská-půjčka-rychle.cz Před využitím informací získaných na našich stránkách doporučujeme údaje konzultovat s právními specialisty. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za právní důsledky využití informací zde uvedených. Provozovatel taktéž není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů.