Hlavní menu:
SMS půjčka společnosti Ferratum
Důležité: Povšimněte si data publikování článku. Údaje v něm uvedené již nemusí být platné.

SMS půjčka Ferratum

7.4.2015

SMS půjčka je velmi oblíbenou nebankovní půjčkou. Jedná se o malou půjčku typicky do 10000 Kč se splatností do 30 dnů. Nejznámější společností, která takovéto půjčky u nás poskytuje, je finská společnost Ferratum. Proto se SMS půjčce také někdy říká finská půjčka.

SMS půjčka Ferratum - parametry

Maximální výše a doba splatnosti půjčky Ferratum se liší podle toho, jste-li nový nebo stávající zákazník.Pro nové zákazníky je možnost půjčit si částku od 500 do 3000 Kč na 15 dní a půjčku dostanete poštovní složenkou. Pokud vše řádně a včas splatíte, můžete si půjčit až 10000 Kč na 30 dní a peníze Vám mohou být poslány bankovním převodem. Pokud nebudete schopni peníze splatit, můžete si požádat o prodloužení splatnosti půjčky

Náš TIP: Je Vám více než 18 let a potřebujete půjčit na cokoliv? Mohla by se Vám hodit půjčka až 600000 bez ručitele a zástavy. Více informací naleznete zde.

Jednoduchost, dostupnost

SMS půjčka společnosti Ferratum se vyznačuje svojí jednoduchostí a dostupností. Jednoduchost proto, že o půjčku žádáte prostřednictvím online fomuláře nebo SMS zprávy, vše probíhá online nebo telefonicky bez nutnosti osobní schůzky.

Pro žádost o půjčku není potřeba dokládat výši Vašeho příjmu a není ani nahlíženo do registrů dlužníků. Půjčka je tedy maximálně dostupná v podstatě pro všechny žadatele - včetně studentů, důchodců, žen na mateřské, nezaměstnaných a podobně.

Online žádost o půjčku

Detailní informace včetně možnosti online žádosti o půjčku Ferratum naleznete na této webové stránce.Další témata:Jak vydělávat na InstagramuJak najít nejvýhodnější termínovaný vkladDružstevní záložnyJak si půjčovat zodpovědněČSOB Půjčka nejen na lepší bydleníJak můžeme ušetřit za voduPůjčky bez nahlížení do registruPůjčky začínajícím podnikatelůmPůjčky 30000 ihned do 5 minut na účtěRychlá půjčka před výplatou - infoStudentská půjčka od České spořitelnyPůjčky na MD - půjčky na mateřské


Náš tip: Více o tématu studentské půjčky se můžete dozvědět například zde. Informace o státní studentské půjčce a možnostech získání půjčky pro studenty od banky lze najít také na těchto stránkách. Půjčka pro studenty je zkrátka oblíbeným produktem, který nabízí banky i nebankovní společnosti. Jednou z nejjednodušších a nejrychlejších půjček je půjčka na OP ihned a hotově.Všechna práva vyhrazena © 2014. Studentská-půjčka-rychle.cz Před využitím informací získaných na našich stránkách doporučujeme údaje konzultovat s právními specialisty. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za právní důsledky využití informací zde uvedených. Provozovatel taktéž není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů.